Керівництво ЄБРР прибуло з візитом до України для підтвердження підтримки

By Olga Rosca
@olgarosca

Share this page:

Read in English

  • Віце-президенти ЄБРР Алан Пійю та Марк Боумен прибули з візитом в Україну
  • Їх спільна поїздка відображає бізнес-модель ЄБРР, в якій інвестиції поєднуються з підтримкою реформ
  • Основні теми для обговорення: декарбонізація економіки, розвиток інфраструктури та інвестиційний клімат

Високопосадова делегація Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) сьогодні починає тижневий візит до України з метою проведення зустрічей з владою країни та компаніями приватного сектору.

Під час візиту Віце-президент ЄБРР з банківських операцій Алан Пійю, який відповідає за інвестиційну діяльність Банку, та Віце-президент ЄБРР з політики та партнерств Марк Боумен підтвердять підтримку ЄБРР України, її програми реформ і сталого розвитку.

Банк є провідним інституційним інвестором в Україні та вже інвестував понад €15 млрд у більш ніж 500 проєктів у країні. У 2021 р. обсяг інвестицій ЄБРР в українську економіку має сягнути близько €1 млрд, при цьому майже половина цих коштів піде на «зелене» фінансування.

Банк приділяє першочергову увагу наданню допомоги в стабілізації, закріпленні результатів реформ, підвищенні енергоефективності та енергетичної безпеки, а також підтримці проєктів у сільському господарстві, промисловості та секторі малого і середнього бізнесу. Спільний візит двох Віце-президентів відображає бізнес-модель ЄБРР, в якій ефективні інвестиції поєднуються з підтримкою реформ.

Разом з Керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, чиновники зустрінуться з представниками влади та головою Національного банку України. Вони також проведуть зустрічі з представниками міжнародних фінансових інституцій та іншими партнерами з розвитку.

Основними темами обговорень буде декарбонізація української економіки відповідно до оновленого Національно визначеного внеску країни, розвиток сталої інфраструктури та інвестиційний клімат.

Віце-президенти також матимуть можливість обговорити підтримку Банку та інвестиційний клімат з компаніями приватного сектору, у тому числі малими та середніми підприємствами, ключовими банками та бізнес-асоціаціями.

Share this page: