ЄБРР підтримує приватного українського газотрейдера «ЕРУ Трейдинг»

By Olga Rosca
@olgarosca

Share this page:

Read in English

  • Кредит ЄБРР €10 млн на розширення діяльності приватного газотрейдера «ЕРУ Трейдинг»
  • Підтримка розвитку ринку природного газу в Україні
  • «ЕРУ Трейдинг» пропонуватиме кар’єрні можливості для жінок

Новим кредитом у розмірі €10 млн для приватного газотрейдера ТОВ «ЕРУ Трейдинг» Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує конкуренцію та безпеку постачання в енергетичному секторі України.

«ЕРУ Трейдинг» - найбільший приватний імпортер природного газу в Україну з Угорщини, Польщі та Словаччини. Компанія закуповує газ в Європейському Союзі (ЄС) за низькими цінами влітку та зберігає його в Україні для реалізації на внутрішньому ринку в зимовий період.

Наданий ЄБРР 2-річний відновлюваний кредит на поповнення оборотного капіталу розширить торговельні можливості компанії.

Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне сказав: «Підтримуючи приватного газотрейдера, ми підтримуємо подальшу лібералізацію енергетичного ринку, розвиток конкуренції та безпеку постачання в Україні. Діяльність приватних газотрейдерів також сприяє кращому використанню української інфраструктури транспортування і зберігання природного газу та її інтеграції в газовий ринок ЄС».

Керівник юридичного відділу «ЕРУ Трейдинг» Ольга Мамедова додала: «Сьогоднішнє підписання угоди з ЄБРР є визнанням того, що «ЕРУ Трейдинг» дотримується високих стандартів і принципів ведення бізнесу. Ця кредитна лінія допоможе нашій компанії забезпечити надійність постачання природного газу українським споживачам протягом складного зимового сезону 2021-22 р.».

У рамках угоди компанія «ЕРУ Трейдинг» зобов’язалася продовжувати забезпечення можливостей для кар’єрного розвитку жінок. Компанія планує проводити заходи з кар’єрного орієнтування та обмінюватися передовим досвідом з іншими компаніями галузі. Вона також підпишеться під Принципами розширення прав і можливостей жінок , розробленими ООН з метою забезпечення гендерної рівності на робочих місцях, ринках та у суспільстві.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні. Лише за останні два роки Банк виділив €2 млрд для української економіки. Підтримка сталого розвитку, лібералізації та здорової конкуренції на ринку природного газу в Україні відносяться до ключових пріоритетів ЄБРР.

Share this page: