ЄБРР приєднується до фінансування оборотного капіталу української «Кернел Груп»

By Olga Rosca
@olgarosca

Share this page:

Read in English

  • Кредит ЄБРР $57 млн для «Кернел Груп» в рамках синдикованого фінансування загальним обсягом $200 млн
  • «Кернел Груп» - ключовий гравець в українському агробізнесі
  • Кошти сприятимуть покращенню умов для сільськогосподарських виробників та реалізації кліматичної стратегії «Кернел»

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит $57 млн диверсификованій сільськогосподарській компанії «Кернел Груп», що веде діяльність в Україні, на забезпечення закупівель, зберігання, транспортування та експорту сільськогосподарської продукції.

Кредит є частиною синдикованого фінансування на загальну суму $200 млн, організованого французьким інвестиційним банком «Natixis».

«Кернел Груп» - найбільший виробник та експортер соняшникової олії в Україні та один з найбільших постачальників сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки. Сільськогосподарський експорт залишається одним з ключових драйверів української економіки.

Нове фінансування допоможе «Кернел Груп» розпочати новий сезон з достатнім оборотним капіталом для закупівлі зернових та їхньої підготовки до експорту, використовуючи в повній мірі свою нещодавно розширену інфраструктуру. Кредит також дозволить компанії продовжити та збільшити авансові платежі сільськогосподарським виробникам, що є особливо важливим для забезпечення розвитку малих сільськогосподарських підприємств в Україні.

У рамках співробітництва з ЄБРР «Кернел Груп» зобов’язалася посилити корпоративне кліматичне управління. Компанія почне розробляти кліматичну стратегію, визначить цільові показники декарбонізації, покращить розкриття пов’язаної зі змінами клімату інформації та управління кліматичними ризиками.

ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Лише за останні 2 роки Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання €2 млрд для української економіки. Ці інвестиції поєднуються з підтримкою змін у законодавстві та політиці, спрямованих на боротьбу проти корупції, підвищення ефективності управління на державних підприємствах, реалізацію структурних реформ та створення більш прозорого бізнес-середовища.

Share this page: