ЄБРР підтримує портфель нерухомості української компанії Dragon Capital

By Olga Rosca
@olgarosca

Share this page:

Read in English

  • Кредит ЄБРР на «зелену» комерційну нерухомість в Україні
  • Підтримка портфелю нерухомості Dragon Capital та відданості компанії охороні довкілля
  • За останні два роки Банк надав €2 млрд для української економіки

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримує розвиток сектору екологічної нерухомості з низьким обсягом викидів у довкілля, фінансуючи портфель нерухомості української інвестиційної компанії Dragon Capital.

Банк надає кредит $12,5 млн на ремонт офісної будівлі в місті Києві загальною орендною площею 9000 кв. м і придбання двох складських приміщень у Києві та Харкові загальною орендною площею 26000 кв. м.

Компанія Dragon Capital планує, спираючись на досвід та знання ЄБРР, отримати для зазначеної будівлі в Києві рейтинг “дуже добре” за BREEAM – провідною у світі методологією оцінки, рейтингування та сертифікації екологічності будівель.

Крім цього, передбачається запровадження інноваційного для України підходу: з орендарями укладатимуться «зелені» договори оренди, за якими від них вимагатиметься мінімізація впливів на довкілля.

Екологічність – мета, якої ЄБРР намагається досягати в усіх своїх інвестиціях. Банк уже знаходиться в авангарді протистояння кліматичним змінам і захисту довкілля та має намір до 2025 року збільшити обсяг інвестицій в «зелену» економіку до понад 50% свого річного обсягу інвестицій.

Україна є однією з трьох країн операцій ЄБРР, на які припадають найбільші обсяги інвестицій. Лише за останні два роки Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання €2 млрд для української економіки. Інвестиції поєднуються з підтримкою боротьби з корупцією, забезпечення ефективного управління державними підприємствами, структурних реформ та підвищення прозорості бізнес-середовища.

Share this page: