ЄБРР

ЄБРР підтримує регенерацію міських територій у Львові

By Anton Usov

Share this page:
Forum Lviv shopping centre, Lviv, Ukraine

Сучасний торговельний центр створює нові робочі місця та впроваджує нові галузеві стандарти

25 вересня відбулося відкриття сучасного торговельно-розважального центру «Форум Львів» площею 35 тис. кв. м, будівництво якого фінансувалося з коштів синдикованого кредиту ЄБРР та «УніКредіт Банку» на суму €52,1 млн. Відкриття ТРЦ сприятиме створенню нових робочих місць, активізації господарської діяльності та екологічної регенерації у місті Львові. Воно також сприятиме залученню подальших інвестицій у місто та Західну Україну в цілому.

«Форум Львів» є першим ТРЦ у країні, що буде сертифікований за методом екологічної оцінки будівель BREEAM – одним з найповажніших методів сертифікації в будівельній галузі. Це є особливо важливим для проекту регенерації міських територій, в рамках якого було повернено у використання занедбану ділянку землі поряд з охоронною зоною ЮНЕСКО.

Сертифікація за методом BREEAM передбачає оцінку різних аспектів проекту, включаючи процедури охорони праці на об’єкті, енергоефективність, комунікації з місцевими громадами та багато іншого. Отримавши цей сертифікат, «Форум Львів» підніме стандарти будівельної галузі на новий рівень і стане новим еталоном для інших девелоперських проектів в Україні.

Клаудія Пендред, директор департаменту нерухомості і туризму ЄБРР, сказала: «Це важлива інвестиція для України. Вона встановлює нові стандарти эфективного використання ресурсів і стійкий розвиток як для України, так і для Банку. В той же час, цей проект дозволить створити робочі місця так необхідні в умовах складної економічної ситуації в Україні».

Гавейн Мінкс, Директор компанії «Мульті Весте Юкрейн» в Україні, сказав: "Мульті та наші місцеві партнери - Галерея Центр та Будхаус Груп, пишаються тим, що працювали над проектом "Форум Львів" в партнерстві з ЄБРР. Ми віримо, що робота з ЄБРР дає проекту більше, ніж фінансування. Це має на увазі бачення в підтримці місцевих девелоперів, які працюють над проектами міської регенерації. Проект є органічним доповненням архітектурних ансамблів центру міста Львова, він стимулюватиме економіку за допомогою створення нових робочих місць і надання можливостей різним групам населення.»

У новому ТРЦ розташовані магазини міжнародних та українських рітейлерів, ресторани, кінотеатри та розважальна зона для дітей.

«Форум Львів» належить приватній акціонерній компанії «Мульті Весте Юкрейн», мажоритарним власником якої є міжнародний девелопер та оператор високоякісної нерухомості Multi Corporation BV. Успішне введення в експлуатацію цього ТРЦ, що вже заповнений на 94%, є потужним позитивним сигналом для міжнародних та українських інвесторів і рітейлерів.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 вересня 2015 року Банк узяв на себе зобов'язання щодо виділення €11 млрд. в рамках 346 проектів у країні.

Share this page: